Studnie głębinowe Czerwionka-Leszczyny


znakomita inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Czerwionki-Leszczyny? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą receptą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Czerwionki-Leszczyny lub okolic? Zlokalizowałeś idealną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

W tych czasach każdy właściciel posesji posiada prawo posiadać swoją studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Czerwionce-Leszczyny? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Ci w uzyskaniu swojej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Czerwionki-Leszczyny nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Czerwionce-Leszczyny. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Czerwionce-Leszczyny powstają opierają się na schemacie:

- W oparciu o projekt genealogiczny nakreślamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy idealny model pompy głębinowej

- Instalujemy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Czerwionki-Leszczyny wykonujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Czerwionki-Leszczyny?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Szybka instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Czerwionce-Leszczyny to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ