Studnie głębinowe Gliwice


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Gliwicach? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest wysoki? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Gliwic a może chciałbyś tam zamieszkać? Natknąłeś się na idealną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Aktualnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po przekalkulowaniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Gliwic decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Gliwicach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Ci w uzyskaniu prywatnej darmowej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Gliwic nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Gliwicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Gliwicach są tworzone opierają się na schemacie:

  - Na podstawie projektu geologicznego precyzujemy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Montujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Gliwic realizujemy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Gliwic?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak robót ziemnych

  - Rychła instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Określanie adekwatnego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Gliwicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ

  error: Treści są chronione