Studnie głębinowe Krzanowice


idealna inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Krzanowic? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest znaczny? Najlepszym sposobem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Krzanowic a może okolic? Natknąłeś się na wymarzoną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Aktualnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po podliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Krzanowicach? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy w uzyskaniu prywatnej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Krzanowic bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Krzanowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Krzanowicach są tworzone zgodnie ze schematem:

- W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy należyty model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Krzanowic przeprowadzamy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Krzanowic?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Szybki montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wspólnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Krzanowicach to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ