Studnie głębinowe Kuźnia Raciborska


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Kuźni Raciborskiej? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszym rozwiązaniem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Kuźni Raciborskiej a może okolic? Zlokalizowałeś wymarzoną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

W takim czasie każdy właściciel działki posiada przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Kuźni Raciborskiej decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Kuźni Raciborskiej?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Tobie w uzyskaniu prywatnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Kuźni Raciborskiej nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Kuźni Raciborskiej. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Kuźni Raciborskiej są tworzone opierają się na schemacie:

  - Na fundamencie planu geologicznego nakreślamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Realizujemy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy idealny model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  W dodatku na terenie Kuźni Raciborskiej przeprowadzamy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Kuźni Raciborskiej?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak robót ziemnych

  - Szybka instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych prac jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie prawidłowego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Kuźni Raciborskiej to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ