Studnie głębinowe Orzesze


dobra inwestycja na lata

Pochodzisz z Orzesza? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest znaczny? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Orzesza być może chciałbyś tam zamieszkać? Natknąłeś się na doskonałą nieruchomość, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem!

Obecnie każdy posiadacz nieruchomości posiada prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Niekiedy po podliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Orzeszu? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy Tobie w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Orzesza nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Orzeszu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Orzeszu są tworzone opierają się na schemacie:

- W oparciu o plan genealogiczny precyzujemy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Orzesza wykonujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Orzesza?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wraz z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych działań jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Orzeszu to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ