Studnie głębinowe Pyskowice


idealna inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Pyskowic? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą drogą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Pyskowic być może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś świetną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Obecnie każdy posiadacz posesji posiada przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po przekalkulowaniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Pyskowic wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Pyskowicach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Tobie w pozyskaniu prywatnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Pyskowic nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Pyskowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Pyskowicach powstają według schematu:

  - W oparciu o plan genealogiczny ustanawiamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Pyskowic przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Pyskowic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak robót ziemnych

  - Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Pyskowicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ