Studnie głębinowe Radlin


opłacalna inwestycja na lata

Mieszkasz w Radlinie? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszą receptą w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Radlina lub okolic? Natrafiłeś na doskonałą posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Współcześnie każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Radlina wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Radlinie?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Tobie w pozyskaniu swojej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Radlina nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Radlinie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Radlinie powstają opierają się na schemacie:

  - Na podstawie planu geologicznego nakreślamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Montujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Radlina realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Radlina?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak prac ziemnych

  - Rychły montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na obszarze południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Radlinie to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ