Studnie głębinowe Rybnik


idealna inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Rybnika? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest bardzo duże? Najlepszą odpowiedzią w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Rybnika a może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś świetną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie kłopot!

W tych czasach każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Rybniku? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Rybnika nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Rybniku. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Rybniku powstają zgodnie ze schematem:

- W oparciu o projekt genealogiczny wytyczamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy należyty model pompy głębinowej

- Montujemy przyłącze pod dom


 
 

Oprócz tego na terenie Rybnika wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Rybnika?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Szybka instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill funkcjonuje na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych działań jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Określanie stosownego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji! Sprawdź także inny sposób na zaoszczędzenie na rachunku - Fotowoltaika Rybnik!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Rybniku to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ