Studnie głębinowe Sośnicowice


idealna inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Sośnicowic? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest spore? Najlepszą receptą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Sośnicowic być może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś idealną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

Aktualnie każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Sośnicowic wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Sośnicowicach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Tobie w pozyskaniu prywatnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Sośnicowic wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Sośnicowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Sośnicowicach powstają zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o projekt genealogiczny ustalamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Sośnicowic wykonujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Sośnicowic?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczny montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie stosownego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Sośnicowicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ

  error: Treści są chronione