Studnie Polskie


Firma Hydro Drill


Składa się z wykwalifikowanych pracowników: inżynierów, projektantów posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia. Realizujemy inwestycje dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Wysoko wykwalifikowana kadra menadżerska i inżynieryjna sprawia, iż Hydro Drill działa szybko i pewnie. W ten sposób produkt finalny charakteryzuje się wysoką jakością, co udowodniliśmy otrzymując zlecenia od wielu poważnych inwestorów. Stajemy się tym samym bardzo silnym konkurentem na rynku krajowym.

Dążymy do osiągnięcia pozycji głównego dostawcy wysokiej jakości wody ze studni głębinowych po przystępnej cenie, zapewniając naszym klientom komfort oraz realny zysk ekonomiczny.

Naszym priorytetem jest zadowolony klient dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jako ludzie stale poszerzamy swoją wiedzę zdobywamy nowe doświadczenia i podnosimy nasze kwalifikacje.Realizujemy kompleksowo instalacje w ramach generalnego Wykonawcy oraz Podwykonawcy Firm Budowlanych. Prowadzimy swoją działalność na terenie Polski oraz poza jej obszarami.


Co nas wyróżnia na tle konkurencji, jakie są nasze atuty ?


Natychmiastowa reakcja

Dla klientów najważniejszy jest czas, dlatego swoje działania rozpoczynamy już w chwili zgłoszenia się do nas.


Zadowolony klient

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy klient ma inne potrzeby.

Nasz konsultant dojeżdża do klienta w celu omówienia szczegółów odwiertu.

Bezpłatne fachowe doradztwo i konsultacje.


Gwarancja na wodę

Gwarancja odwiertu oznacza, że w razie jego niepowodzenia - brak wody- klient nie ponosi żadnych kosztów tej operacji.


Doświadczenie

Brak reklamacji na wykonane przez Nas studnie głębinowe, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.


Wiercenie - naszą pasją

Specjalistyczny sprzęt wiertniczy pozwala nam wiercić odwierty w każdych warunkach pogodowych i w każdym terenie, bez zniszczeń na działce inwestora

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ