Studnie głębinowe Bielsko


dobra inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej? Świetnie! Śląsk to również obszar działania naszej firmy, gdzie wykonujemy profesjonalne usługi wiertnicze od budowania pompy ciepła po studnie głębinowe i rdzeniowanie. Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę ze studni jest znaczne? Najlepszą metodą dla Twojej firmy lub rodziny jest studnia głębinowa. To nieodpłatna woda oraz znaczna oszczędność w ciągu całego roku. Studnie wiertnicze stają się coraz częstszym wyborem konsumentów. Ceny wody stale wzrastają, a samo zapotrzebowanie na wodę staje się proporcjonalnie większe. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie studni, tj. studnie wiercone, odwierty, dobór pomp ciepła, wsparcie ekspertów geologicznych itd.

A może natrafiłeś na doskonałą działkę, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej? To nie przeszkoda! W tym czasie każdy posiadacz działki posiada przywilej mieć oddzielną studnię głębinową. Czasami po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to nieopłacalna inwestycja.

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się już teraz, wykopiemy dla Ciebie studnię!

Pozyskaj własną darmową wodę na swojej posesji!

Studnie głębinowe Bielsko to jedno z działań naszej firmy, zapewniamy jeszcze pompy ciepła czy wiercenie rdzeniowe. Zapewniamy kompleksowe podejście od znalezienia najlepszego miejsca na wiercenie studni głębinowej po testy zdatności wody do spożycia. Oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej profesjonalne doświadczenie w realizacji studni głębinowych.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bielsku-Białej? Cennik

Cena wywiercenia studni głębinowych różni się w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta. Poniżej przedstawiony jest standardowy cennik usług wiertniczych, m.in za studnie głębinowe.

Oferta studni głębinowejCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metrSkontaktuj się z Nami
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondamiSkontaktuj się z Nami
Rdzeniowanie250 PLN/metrSkontaktuj się z Nami

Aby uzyskać więcej informacji w zakresie warunków współpracy zachęcamy kontaktu. Nasze biuro odpowie na wszystkie pytania dot. studni głębinowych czy wody z niej pozyskanej oraz przedstawi cennik.
Bezpośredni numer tel: 500 600 833 lub 512 747 243Szukanie wody, a także wiercenie studni głębinowych w Bielsku-Białej to nasza specjalność!


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg


  Czy warto inwestować w pompy ciepła?

  Zdecydowanie! Pompy ciepła przede wszystkim mają niskie koszty eksploatacji a energie pobiera z niewyczerpalnego źródła - środowiska. Na miejscu nie powstają żadne spaliny lub inne zapachy więc nie zanieczyszczamy środowiska. Pompy ciepła oszczędzają również czas - nie musimy ładować opału lub czyścić pieca. Oraz najważniejsze - bezpieczeństwo płynące z korzystania z pomp ciepła. Ogrzewanie przy pomocy pomp ciepła nie niesie ze sobą ryzyka wybuchu lub ulatniania się czadu. Realizowaliśmy wiele takich inwestycji nie tylko w Bielsku ale również w miastach jak Sucha Beskidzka lub Górki Wielkie.
  • Zapewniamy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe najwyższej jakości
   
   

  Schemat budowy studni głębinowej

  Studnie głębinowe w Bielsku-Białej są tworzone zgodnie ze schematem:

  - Na fundamencie planu geologicznego wytyczamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu studni głebinowych

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy studni wiertniczych

  - Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   

  W dodatku na terenie Bielska-Białej wykonujemy także instalacje typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bielska-Białej?

  - Brak betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak robót ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Instalacja pompy wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Firma Hydro-Drill.pl wykonuje odwierty studni głębinowych na terenie Polski południowej. Zakres naszych robót jest związany ściśle z wydobywaniem wody pitnej najwyższej jakości. Kierując się wygodą klienta, zapewniamy kompleksowe wykonanie oraz wysoką jakość usługi. W celu najlepszych efektów wykonywanych robót (wiercenie studni głębinowych), sprzęt i przyłącza, których używamy, spełniają wszystkie niezbędne wymogi prawa. Określanie stosownego obszaru dla robót geologicznych oraz montaż studni od A do Z to w firmie główne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami do wykonania wiercenia i budowy studni głębinowych.

  Województwo Śląskie i Małopolska to regiony, na którym wiercimy i stawiamy studnie głębinowe. Bielsko-Biała, Górki Wielkie, Sucha Beskidzka, Zawoja, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Żywiec, a także wszelkie inne pobliskie miejscowości to tereny, na których chętnie podejmiemy współpracę budowania Twojej studni głębinowej. Zapraszamy chętnych do sprawdzenia naszych realizacji. Zamieszczona galeria zdjęć przybliży Państwu proces powstania pomp ciepła, studni głębinowej, odwierty studni głębinowych oraz inne usługi wiertnicze.


  Wysoka jakość wykonywanych przez nas odwiertów studni głębinowych zawsze oznacza indywidualne podejście do każdego z naszych klientów i jego terenu, z którego mamy pobrać wodę.

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ, ZDECYDUJ SIĘ NA STUDNIE GŁĘBINOWE


  Najwyższej jakości studnie głębinowe Bielsko-Biała - dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

  error: Treści są chronione