Studnie głębinowe Bielsko


dobra inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej? Świetnie! Śląsk to również obszar działania naszej firmy, gdzie wykonujemy profesjonalne usługi wiertnicze. Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę ze studni jest znaczne? Najlepszą metodą dla Twojej firmy lub rodziny jest studnia głębinowa. To nieodpłatna woda oraz znaczna oszczędność w ciągu całego roku. Studnie wiertnicze stają się coraz częstszym wyborem konsumentów. Ceny wody stale wzrastają, a samo zapotrzebowanie na wodę staje się proporcjonalnie większe. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie studni, tj. studnie wiercone, odwierty, dobór pompy ciepła, wsparcie ekspertów geologicznych itd.

A może natrafiłeś na doskonałą działkę, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej? To nie przeszkoda! W tym czasie każdy posiadacz działki posiada przywilej mieć oddzielną studnię głębinową. Czasami po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to nieopłacalna inwestycja.

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się już teraz, wykopiemy dla Ciebie studnię!

Pozyskaj własną darmową wodę na swojej posesji!

Studnie głębinowe Bielsko to jedno z działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej profesjonalne doświadczenie w realizacji prac związanych ze studniami głębinowymi.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bielsku-Białej? Cennik

Cena wykonania studni głębinowych różni się w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta. Poniżej przedstawiony jest standardowy cennik usług wiertniczych.

Oferta studni głębinowejCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metrSkontaktuj się z Nami
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondamiSkontaktuj się z Nami
Rdzeniowanie250 PLN/metrSkontaktuj się z Nami

Aby uzyskać więcej informacji w zakresie warunków współpracy zachęcamy kontaktu. Nasze biuro odpowie na wszystkie pytania dot. studni głębinowych czy wody z niej pozyskanej oraz przedstawi cennik.
Bezpośredni numer tel: 500 600 833 lub 512 747 243

Szukanie wody, a także wiercenie studni głębinowych w Bielsku-Białej to nasza specjalność!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg


  • Zapewniamy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe najwyższej jakości
 
 

Schemat budowy studni głębinowej

Studnie głębinowe w Bielsku-Białej są tworzone zgodnie ze schematem:

- Na fundamencie planu geologicznego wytyczamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy studni wiertniczych

- Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 

W dodatku na terenie Bielska-Białej wykonujemy także instalacje typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bielska-Białej?

- Brak betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Instalacja pompy wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill.pl funkcjonuje na terenie Polski południowej. Zakres naszych robót jest związany ściśle z wydobywaniem wody pitnej. Kierując się wygodą klienta, zapewniamy kompleksowe wykonanie oraz wysoką jakość usługi. W celu najlepszych efektów wykonywanych robót (wiercenia studni), sprzęt i przyłącza, których używamy, spełniają wszystkie niezbędne wymogi prawa. Określanie stosownego obszaru dla robót geologicznych oraz montaż studni od A do Z to w firmie główne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami do wykonania wiercenia i budowy studni głębinowych.

Województwo Śląskie i Małopolska to regiony, na którym wiercimy i stawiamy studnie głębinowe. Bielsko-Biała, Górki Wielkie, Sucha Beskidzka, Zawoja, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Żywiec, a także wszelkie inne pobliskie miejscowości to tereny, na których chętnie podejmiemy współpracę. Zapraszamy chętnych do sprawdzenia naszych realizacji. Zamieszczona galeria zdjęć przybliży Państwu proces budowy studni głębinowej oraz inne usługi wiertnicze.


Wysoka jakość wykonywanych przez nas odwiertów zawsze oznacza indywidualne podejście do klienta i jego terenu, z którego mamy pobrać wodę.

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ