Studnie głębinowe Bielsko-Biała


dobra inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Bielska-Białej? Świetnie! Śląsk to również obszar działania naszej firmy, gdzie wykonujemy profesjonalne usługi wiertnicze. Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą metodą dla Twojej firmy lub rodziny jest studnia głębinowa. To nieodpłatna woda oraz znaczna oszczędność w ciągu całego roku. Studnie wiertnicze stają się coraz częstszym wyborem konsumentów. Ceny wody stale wzrastają, a samo zapotrzebowanie na wodę staje się proporcjonalnie większe. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie studni, tj. studnie wiercone, odwierty, dobór pompy ciepła, wsparcie ekspertów geologicznych itd.

A może natrafiłeś na doskonałą działkę, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej? To nie przeszkoda! W tym czasie każdy posiadacz działki posiada przywilej mieć oddzielną studnię głębinową. Czasami po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to nieopłacalna inwestycja.

Chcesz z nami współpracować?

Przejdź od razu do formularza!

Pozyskaj własną darmową wodę na swojej posesji!

Studnie głębinowe to jedno z działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Bielska-Białej profesjonalne doświadczenie w realizacji prac związanych ze studniami głębinowymi.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bielsku-Białej? Cennik

Cena wykonania studni głębinowej różni się w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta. Poniżej przedstawiony jest standardowy cennik usług wiertniczych.

  • Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę - od 200 PLN/ metr
  • Odwierty pionowe dla pomp ciepła - od 80 - 120 PLN/ metr wraz z sondami
  • Rdzeniowanie - 250 PLN
Aby uzyskać więcej informacji w zakresie warunków współpracy zachęcamy kontaktu. Nasze biuro odpowie na wszystkie pytania oraz przedstawi cennik.
Bezpośredni numer tel: 500 600 833 lub 512 747 243

Szukanie wody, a także Wiercenie studni głębinowych w Bielsku-Białej to nasza specjalność!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  • Zapewniamy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Schemat budowy studni głębinowej

Studnie głębinowe w Bielsku-Białej są tworzone zgodnie ze schematem:

- Na fundamencie planu geologicznego wytyczamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy studni wiertniczych

- Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 

W dodatku na terenie Bielska-Białej wykonujemy także instalacje typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bielska-Białej?

- Brak betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Instalacja pompy wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill.pl funkcjonuje na terenie Polski południowej. Zakres naszych robót jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Kierując się wygodą klienta, zapewniamy kompleksowe wykonanie oraz wysoką jakość usługi. W celu najlepszych efektów wykonywanych robót, sprzęt i przyłącza, których używamy, spełniają wszystkie niezbędne wymogi prawa. Określanie stosownego obszaru dla robót geologicznych oraz montaż studni od A do Z to w firmie główne zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami do wykonania wiercenia i budowy studni głębinowych.

Województwo Śląskie i Małopolska to regiony, na którym wiercimy i stawiamy studnie głębinowe. Bielsko-Biała, Górki Wielkie, Sucha Beskidzka, Zawoja, Cieszyn, Wisła, Studnie Głębinowe Kraków, Ustroń, Żywiec, a także wszelkie inne pobliskie miejscowości to tereny, na których chętnie podejmiemy współpracę. Zapraszamy chętnych do sprawdzenia naszych realizacji. Zamieszczona galeria zdjęć przybliży Państwu proces budowy studni głębinowej oraz inne usługi wiertnicze.

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ