Studnie głębinowe Będzin


właściwa inwestycja na lata

Pochodzisz z Będzina? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszym sposobem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Będzina a może chciałbyś tam zamieszkać? Zlokalizowałeś doskonałą nieruchomość, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem!

Obecnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać swoją studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Będzinie? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy w pozyskaniu swojej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Będzina nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Będzinie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Będzinie powstają według schematu:

- W oparciu o plan genealogiczny nakreślamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Będzina realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Będzina?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak robót ziemnych

- Natychmiastowa instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Będzinie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ