Studnie głębinowe Bytom


opłacalna inwestycja na lata

Mieszkasz w Bytomiu? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszym środkiem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Bytomia lub okolic? Natknąłeś się na wymarzoną nieruchomość, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

W tym czasie każdy właściciel posesji posiada przywilej posiadać oddzielną studnię głębinową.

Czasami po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bytomiu? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Tobie w uzyskaniu własnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Bytomia nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Bytomiu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Bytomiu powstają opierają się na schemacie:

- Na fundamencie planu geologicznego ustanawiamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją odszukania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Bytomia realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bytomia?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak prac ziemnych

- Szybki montaż oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Określanie odpowiedniego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Bytomiu to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ