Studnie głębinowe Czeladź


idealna inwestycja na lata

Mieszkasz w Czeladzi? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą odpowiedzią w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Czeladzi a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na świetną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie kłopot!

W tym czasie każdy właściciel działki posiada przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po przekalkulowaniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Czeladzi? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy Tobie w pozyskaniu prywatnej darmowej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Czeladzi wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Czeladzi. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Czeladzi są tworzone według schematu:

- Na podstawie projektu geologicznego precyzujemy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją odszukania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy idealny model pompy głębinowej

- Montujemy przyłącze pod dom


 
 

Oprócz tego na terenie Czeladzi wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Czeladzi?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak prac ziemnych

- Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych robót jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Określanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Czeladzi to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ