Studnie głębinowe Imielin


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Imielinie? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest wysoki? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Imielina a może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś doskonałą nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie kłopot!

Aktualnie każdy posiadacz nieruchomości ma przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Imielinie? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Ci w pozyskaniu własnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Imielina nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Imielinie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Imielinie powstają zgodnie ze schematem:

- Na fundamencie planu geologicznego określamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

W dodatku na terenie Imielina wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Imielina?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Szybka instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa razem z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na obszarze południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie stosownego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Imielinie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ