Studnie Głębinowe Jastrzębie-Zdrój | Wiercenie | Hydro-Drill

Studnie głębinowe Jastrzębie-Zdrój


znakomita inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest wysoki? Najlepszą receptą w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni wykorzystuje się maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. W zakładce realizacje znajduje się galeria i mapa, gdzie wykonywana jest studnia głębinowa oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie śląska i okolic.

A może chciałbyś mieszkać w Jastrzębiu-Zdroju?

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Jastrzębia-Zdroju być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na świetną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda! Działamy na terenie Śląska od lat i wykonujemy działania takie jak wiercenie studni głębinowej dla różnych gruntów w oparciu o wysoką jakość usług. W tych czasach każdy właściciel działki ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową. Niekiedy po przekalkulowaniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce tel. 500 600 833 lub 512 747 243!


Doradzimy Ci w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z działań naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w województwie Śląsk. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Jastrzębiu-Zdroju powstają opierają się na schemacie:

- Na fundamencie planu geologicznego wytyczamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy należyty model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 
 

Poza tym na terenie Jastrzębia-Zdroju przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Spółka Hydro-Drill.pl prowadzi działania na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie prawidłowego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Śląsk to region, na którym kopiemy studnie głębinowe. Jastrzębie-Zdrój ,a także inne okoliczne miasta np. Istebna, Cieszyn, Wisła, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Bytom, Siewierz, Bielsko- Biała, Czechowice- Dziedzice, to również miejsca działek lub domów, w których chętnie zaczniemy współpracę. Cennik znajduje się zawsze na końcu strony, ale wszelkie pytania jak najbardziej można kierować na maila. W tym celu możesz skontaktować się przez biuro Drillpol wysyłając wiadomość na adres: biuro@hydro-drill.pl. Zapraszamy wszystkich klientów do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji z okolicznych miejscowości. Ciekawych zdjęć szukaj również przez Facebook.

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Jastrzębiu-Zdroju to nasza specjalność!

Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 200 PLN/metr Skontaktuj się z Nami
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami Skontaktuj się z Nami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr Skontaktuj się z Nami

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ