Studnie głębinowe Katowice


opłacalna inwestycja na lata

Pochodzisz z Katowic? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Katowic a może okolic? Natknąłeś się na wymarzoną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

Obecnie każdy właściciel posesji ma przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Czasami po przeliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Katowic wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Katowicach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Doradzimy w uzyskaniu własnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez uprzedniego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do spożycia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Katowic wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Katowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Katowicach powstają zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o plan genealogiczny wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Realizujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy idealny model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  Oprócz tego na terenie Katowic realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Katowic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak robót ziemnych

  - Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie odpowiedniego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Katowicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ