Studnie głębinowe Katowice


idealna inwestycja na lata

Mieszkasz w Katowicach? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest ogromne? Najlepszą metodą w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych na terenie miast Katowice wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie miasta Katowice być może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś wymarzoną nieruchomość, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

W tych czasach każdy posiadacz posesji ma przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej w mieście Katowice, okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Katowicach? Oferta / Cennik


Studnie - oferta na usługiCena
Studnie Głębinowe z gwarancją wodycena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Ci w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Katowic nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni głębinowej. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta związane ze znalezieniem wody pitnej. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Katowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy pełną dokumentację powykonawczą na studnie,
  • Wykonujemy układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej,
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Katowicach powstają zgodnie ze schematem:

- Na podstawie planu geologicznego określamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy idealny model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

W dodatku na terenie Katowic przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Katowic?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill funkcjonuje na obszarze Polski południowej, a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszych robót jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie odpowiedniego obszaru na terenie działki dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości (wiercenie studni), ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu - budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni, szukanie wody pitnej lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji! Dodatkowo, zaopatrujemy w naszych klientów w pompy ciepła! Sprawdź także inny sposób na zaoszczędzenie na rachunku - Fotowoltaika Katowice!

Szukanie wody na Śląsku, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Katowicach to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ