Studnie głębinowe Krzepice


dobra inwestycja na lata

Mieszkasz w Krzepicach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest znaczny? Najlepszą drogą w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Krzepic a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na idealną posesję, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem!

Współcześnie każdy posiadacz posesji posiada przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Krzepic decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Krzepicach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Tobie w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez uprzedniego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Krzepic nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Krzepicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Krzepicach powstają opierają się na schemacie:

  - W oparciu o plan genealogiczny ustanawiamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy idealny model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  W dodatku na terenie Krzepic wykonujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Krzepic?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Rychły montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa wspólnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill działa na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie stosownego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Krzepicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ