Studnie głębinowe Krzepice


dobra inwestycja na lata

Mieszkasz w Krzepicach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest bardzo duże? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Krzepic a może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś wymarzoną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

Współcześnie każdy właściciel działki posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Krzepic wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Krzepice.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Krzepicach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Ci w uzyskaniu swojej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych zajęć naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Krzepic wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Krzepicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Krzepicach są tworzone opierają się na schemacie:

  - W oparciu o projekt genealogiczny nakreślamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym profesjonalnym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy należyty model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Krzepic realizujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Krzepic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Firma Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie właściwego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Krzepicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ