Studnie głębinowe Łaziska Górne


znakomita inwestycja na lata

Pochodzisz z Łazisk Górnych? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszą drogą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Łazisk Górnych a może okolic? Znalazłeś świetną nieruchomość, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

W takim czasie każdy posiadacz posesji posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Czasami po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Łazisk Górnych decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Łaziska Górne.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Łaziskach Górnych?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Łazisk Górnych nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Łaziskach Górnych. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Łaziskach Górnych powstają zgodnie ze schematem:

- W oparciu o plan genealogiczny nakreślamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Instalujemy przyłącze pod dom


 
 

W dodatku na terenie Łazisk Górnych wykonujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Łazisk Górnych?

- Nie posiadają betonowych elementów na działce

- Brak robót ziemnych

- Szybka instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wraz z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Łaziskach Górnych to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ