Studnie głębinowe Łazy


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Łazach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Łaz a może chciałbyś tam zamieszkać? Zlokalizowałeś wymarzoną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Współcześnie każdy właściciel działki posiada prawo posiadać swoją studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Łaz wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Łazach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Tobie w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Łaz wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Łazach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Łazach są tworzone na podstawie schematu:

  - Na podstawie projektu geologicznego nakreślamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Realizujemy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Oprócz tego na terenie Łaz przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Łaz?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill prowadzi działania na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych robót jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie stosownego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Łazach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ