Studnie głębinowe Łazy


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Łazach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszym środkiem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Łaz a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na doskonałą nieruchomość, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

Aktualnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Łaz wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Łazy.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Łazach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Ci w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do spożycia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z działalności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Łaz wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Łazach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Łazach są tworzone według schematu:

  - W oparciu o projekt genealogiczny wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  W dodatku na terenie Łaz realizujemy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Łaz?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych prac jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Łazach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ