Studnie głębinowe Małopolska

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Wiercenie studni głębinowej w małopolsce. Naturalne źródło wody pitnej w Twoim domu

Mieszkasz na terenie województwa małopolskiego? Jesteś posiadaczem działki, która nie posiada podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej? Szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się kompleksową usługą wiercenia studni głębinowych? Lepiej nie mogłeś trafić!

Chcesz zamówić studnię głębinową?

Wiercimy studnie na terenie Małopolski! Skontaktuj się z nami

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wiercenia studni głębinowych na terenie całej małopolski. Zajmujemy się odwiertami, doborem pomp ciepła i ich instalacją oraz rdzeniowaniem. Wykonujemy także szukanie wody. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy wyznaczyć najbardziej odpowiednie miejsce pod wykonanie odwiertów, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pozwala nam sprostać się z nawet najtrudniejszym zleceniem.

Twoje zapotrzebowanie na wodę ciągle rośnie, podobnie jak opłaty? Zainwestuj w studnię głębinową i obniż swoje rachunki za wodę!

Wiercenie stduni głębinowych - cennik


Oferta Cena
Studnie z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pompy głębinowej cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr

SZYBKA REALIZACJA NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI

POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY? NIE CZEKAJ! ZADZWOŃ!

Wiercenie studni głębinowych w małopolsce. Pozyskaj własne darmowe źródło wody zdatnej do picia i zacznij oszczędzać na rachunkach

Dzięki studniom głębinowym Twoje rachunki za wodę mogą zostać zmniejszone do kilkunastu złotych. Wystarczy, że woda ze studni głębinowej przejdzie testy zdatności do spożycia. Nie będziesz więc musiał już więcej przejmować się wahaniami cen za dostarczaną wodę. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Wykonujemy prace wiertnicze i zakładamy studnie głębinowe na terenie całej małopolski.

Wiercimy studnie na terenie małopolski

  • Gwarantujemy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie

 

Własna studnia głębinowa - dlaczego warto w nią zainwestować?

Zdecydowanie najważniejszym powodem, dla którego warto zainwestować w studnię głębinową, jest obniżenie rachunków za wodę. Po wykonaniu studni głębinowej jedyny koszt, jaki będziesz ponosił, to koszt energii elektrycznej potrzebnej do zasilenia pompy. Oprócz tego nie będziesz musiał obawiać się już przerw w dostawie wody na skutek awarii czy spadku ciśnienia wody. Kolejną zaletą jest to, że otrzymujesz wodę bardzo wysokiej jakości, która po wykonaniu odpowiednich testów, jest zdatna do picia, nawet bez uprzedniego przegotowania. Czego nie możemy powiedzieć o wodzie z sieci wodociągowej, która zawiera w sobie dwutlenek chloru oraz różnego rodzaju osady.

Studnia głębinowa Małopolska

Chcesz mieć własne źródło wody pitnej i stać się niezależnym dostawcą wody do swojego domu? Studnie głębinowe to najlepsze rozwiązanie na rynku!

Skontaktuj się z nami już teraz!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ


    HYDRO DRILL SP. Z O.O.


    ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg