Studnie głębinowe Mysłowice


właściwa inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Mysłowic? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest wysoki? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Mysłowic a może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś doskonałą posesję, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem! Współcześnie każdy właściciel nieruchomości ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową. Czasami po przeliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce tel. 500 600 833 lub 512 747 243!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Mysłowicach? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Tobie w uzyskaniu swojej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Mysłowic wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Mysłowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Mysłowicach są tworzone opierają się na schemacie:

- Na fundamencie planu geologicznego wyznaczamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy należyty model pompy głębinowej

- Instalujemy przyłącze pod dom


 
 
 

Oprócz tego na terenie Mysłowic realizujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Mysłowic?

- Nie posiadają betonowych elementów na działce

- Brak robót ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa razem z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Firma Hydro-Drill.pl prowadzi działania na obszarze Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Mysłowicach to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ