Studnie Głębinowe Piekary Śląskie | Wiercenie | Hydro-Drill

Studnie głębinowe Piekary Śląskie


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Piekarach Śląskich? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest bardzo duże? Najlepszą odpowiedzią w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni wykorzystuje się maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. W zakładce realizacje znajduje się galeria i mapa, gdzie wykonywana jest studnia głębinowa oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie śląska i okolic.

Być może jesteś przyszłym mieszkańcem Piekar Śląskich?

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Piekar Śląskich lub okolic? Natrafiłeś na świetną nieruchomość, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem! Działamy na terenie Śląska od lat i wykonujemy działania takie jak wiercenie studni głębinowej dla różnych gruntów w oparciu o wysoką jakość usług. W tym czasie każdy właściciel działki ma prawo posiadać swoją studnię głębinową. Czasami po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce tel. 500 600 833 lub 512 747 243!


Poradzimy Tobie w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Piekar Śląskich bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu prac związanych ze studniami głębinowymi. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w województwie Śląsk. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Piekarach Śląskich powstają opierają się na schemacie:

- Na fundamencie planu geologicznego nakreślamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Instalujemy przyłącze pod dom


 
 
 

W dodatku na terenie Piekar Śląskich wykonujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Piekar Śląskich?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak robót ziemnych

- Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Spółka Hydro-Drill.pl prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie odpowiedniego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Śląsk to województwo, na którym budujemy studnie głębinowe. Piekary Śląskie ,a także wszelkie pobliskie miasta np. Istebna, Cieszyn, Wisła, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Bytom, Siewierz, Bielsko- Biała, Czechowice- Dziedzice, to również miejsca działek lub domów, w których z największą przyjemnością podejmiemy współpracę. Cennik znajduje się zawsze na końcu strony, ale wszelkie pytania jak najbardziej można kierować na maila. W tym celu możesz skontaktować się przez biuro Drillpol wysyłając wiadomość na adres: biuro@hydro-drill.pl. Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji z okolicznych miejscowości. Ciekawych zdjęć szukaj również przez Facebook.

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Piekarach Śląskich to nasza specjalność!

Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 200 PLN/metr Skontaktuj się z Nami
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami Skontaktuj się z Nami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr Skontaktuj się z Nami

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ