Studnie głębinowe Piekary Śląskie


znakomita inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Piekar Śląskich? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest znaczny? Najlepszym sposobem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Piekar Śląskich być może chciałbyś tam zamieszkać? Natknąłeś się na idealną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

W tych czasach każdy posiadacz działki ma przywilej posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Piekarach Śląskich? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Ci w pozyskaniu prywatnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Piekar Śląskich bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Piekarach Śląskich. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Piekarach Śląskich są tworzone według schematu:

- Na podstawie planu geologicznego ustalamy najbardziej opłacalną lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy idealny model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Również na terenie Piekar Śląskich wykonujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Piekar Śląskich?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Natychmiastowy montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Pompa razem z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill prowadzi działania na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Piekarach Śląskich to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ