Studnie głębinowe Radzionków


opłacalna inwestycja na lata

Pochodzisz z Radzionkowa? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą metodą w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Radzionkowa lub okolic? Zlokalizowałeś świetną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

Obecnie każdy posiadacz nieruchomości ma przywilej posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Radzionkowie? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Radzionkowa wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Radzionkowie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Radzionkowie powstają opierają się na schemacie:

- Na podstawie planu geologicznego ustanawiamy najbardziej opłacalną lokalizacje do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy idealny model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Radzionkowa realizujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Radzionkowa?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Natychmiastowa instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Firma Hydro-Drill prowadzi działania na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych robót jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Określanie prawidłowego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Radzionkowie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ