Studnie głębinowe Siewierz


właściwa inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Siewierzu? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest spore? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Siewierzu być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na świetną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Współcześnie każdy posiadacz nieruchomości ma przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Niekiedy po przekalkulowaniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Siewierzu? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Ci w uzyskaniu swojej darmowej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Siewierzu bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Siewierzu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Siewierzu są tworzone zgodnie ze schematem:

- Na fundamencie projektu geologicznego ustanawiamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Przeprowadzamy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Siewierzu realizujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Siewierzu?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak prac ziemnych

- Natychmiastowa instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na obszarze Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie stosownego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Siewierzu to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ