Studnie głębinowe Strumień


opłacalna inwestycja na lata

Mieszkasz w Strumieniu? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą drogą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Strumienia być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na doskonałą nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

W takim czasie każdy właściciel posesji ma prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Niekiedy po podliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Strumienia wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Strumieniu?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Tobie w pozyskaniu prywatnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Strumienia wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Strumieniu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Strumieniu są tworzone zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy należyty model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Strumienia przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Strumienia?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak robót ziemnych

  - Szybka instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Wskazywanie stosownego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Strumieniu to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ

  error: Treści są chronione