Studnie głębinowe Świętochłowice


dobra inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Świętochłowic? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest duże? Najlepszą drogą w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Świętochłowic a może okolic? Natrafiłeś na idealną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot! Współcześnie każdy właściciel działki posiada przywilej posiadać osobistą studnię głębinową. Niekiedy po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce tel. 500 600 833 lub 512 747 243!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Świętochłowicach? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Tobie w pozyskaniu prywatnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Świętochłowic bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Świętochłowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Świętochłowicach powstają na podstawie schematu:

- W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy idealny model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 
 

Dodatkowo na terenie Świętochłowic przeprowadzamy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Świętochłowic?

- Nie posiadają betonowych elementów na działce

- Brak prac ziemnych

- Szybki montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Firma Hydro-Drill.pl działa na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie stosownego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Świętochłowicach to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ