Studnie głębinowe Tarnowskie Góry


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Tarnowskich Górach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest ogromne? Najlepszą receptą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Tarnowskich Gór być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na idealną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

W tych czasach każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać swoją studnię głębinową.

Niekiedy po przekalkulowaniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu coraz więcej mieszkańców Tarnowskich Gór wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Tarnowskie Góry.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Tarnowskich Górach?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Tarnowskich Gór bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Tarnowskich Górach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Tarnowskich Górach powstają zgodnie ze schematem:

  - Na podstawie projektu geologicznego wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dopasujemy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Montujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Tarnowskich Gór realizujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Tarnowskich Gór?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak prac ziemnych

  - Natychmiastowa instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa razem z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych robót jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Tarnowskich Górach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ