Studnie głębinowe Wisła


dobra inwestycja na lata

Pochodzisz z miejscowości jaką jest Wisła? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest spore? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia głębinowa i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Małopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Wisły lub okolic? Natrafiłeś na wymarzoną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

Obecnie każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Wisły decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni głębinowych to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Wisła.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Wiśle?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce na odwiert studni głębinowej?

  Poradzimy Ci w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wód na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Wisły nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Wiśle. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Wykonujemy specjalistyczny proces znalezienia wód, łącząc to z naszym wieloletnim doświadczeniem zapewniamy,  że każda wykonana przez nas studnia głębinowa gwarantuje dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • This is the 1st item
  • This is the 2nd item
  • Gwarantujemy Ci całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Wiśle powstają opierają się na schemacie:

  - Na podstawie projektu geologicznego ustanawiamy najbardziej opłacalną lokalizacje do odwiertu

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert, wiercenie studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Wisły realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Wisły?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Rychła instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa wspólnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Określanie właściwego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi wiercenia studni oraz inne najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu - budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Wiśle to nasza specjalność!

  Skorzystaj z usługi studni głębinowej i zacznij oszczędzać z naszą wodą!