Studnie głębinowe Wojkowice


opłacalna inwestycja na lata

Mieszkasz w Wojkowicach? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszą metodą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Wojkowic być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na świetną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Współcześnie każdy właściciel działki ma przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu coraz więcej mieszkańców Wojkowic decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Wojkowicach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Wojkowic wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Wojkowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Wojkowicach powstają opierają się na schemacie:

  - Na fundamencie projektu geologicznego wytyczamy najbardziej opłacalne miejsce do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Wojkowic przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Wojkowic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak prac ziemnych

  - Natychmiastowy montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa razem z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych działań jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Wojkowicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ