Studnie głębinowe Żywiec


opłacalna inwestycja na lata

Pochodzisz z Żywca? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Żywca a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na doskonałą posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie problem!

Obecnie każdy właściciel działki ma przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Żywcu? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy w pozyskaniu swojej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z głównych aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Żywca nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Żywcu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Żywcu powstają opierają się na schemacie:

- Na podstawie planu geologicznego ustalamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy idealny model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Poza tym na terenie Żywca wykonujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Żywca?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak robót ziemnych

- Rychły montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji! Sprawdź także inny sposób na zaoszczędzenie na rachunku - Fotowoltaika Żywiec!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Żywcu to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ