Studnie głębinowe Żywiec


właściwa inwestycja na lata

Żywiec to twoje miasto? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest spore? Najlepszym środkiem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Małopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Żywca a może okolic? Znalazłeś wymarzoną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

W takim czasie każdy posiadacz nieruchomości ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po przeliczeniu opłat za pociągnięcie sieci wodociągowej przez Klientów okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Żywca decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Żywiec - Ile kosztuje studnia głębinowa?
Cennik:


Oferta (usługi) Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe pod pompy ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg


  Ile kosztuje studnia głębinowa?

  Kompleksowa usługa dla Klientów na terenie Żywca, czyli wiercenie studni oraz podliczenie ceny za materiały zazwyczaj wynosi 200 złotych za metr. W Żywcu dla domu jednorodzinnego zależnie od zapotrzebowania, stosujemy rurę o średnicy 115-120 ml.

  Gdzie najlepiej umieścić studnie na działce?

  Odpowiedź jest bardzo prosta - najlepsza lokalizacja na umieszczenie studni głębinowej jest tam, gdzie znajduje się woda. Nasza firma Hydro-Drill sprawdza położenie warstw wodonośnych za pomocą mapy hydrogeologicznych lub różdżkarza na działce Klientów. Oczywiście nie należy zapominać, że studnia musi znajdować się w przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, osadnika ściekowego czy kabli elektrycznych. Jeśli posiadasz budynki gospodarcze również należy studnie umieścić z dala od takich pomieszczeń.

  Czy warto inwestować w pompy ciepła?

  Oczywiście, że tak! Pompy ciepła charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji, a energię pobiera z źródła, które nigdy się nie wyczerpie - z środowiska. Pompy ciepła nie wytwarzają przykrych zapachów czy też spalin szkodliwych dla środowiska. Na dodatek pompy ciepła oszczędzają czas, gdyż nie musimy ładować do nich opalu lub czyścić. Najważniejszą zaletą pomp ciepła jest bezpieczeństwo. Ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła nie niesie za sobą ryzyka ulatniania się czadu czy wybuchu.

  Jakie korzyści niesie posiadanie studni głębinowej? Zalety własnego źródła wody

  Bez zastanowienia największą korzyścią z wykonania studni jest to, że stale rosnące rachunki za wodę, którą dostarczają miejskie czy gminne wodociągi kompletnie Cię nie obchodzą. Według naszych statystyk prowadzonych w każdym mieście w tym w Żywcu, koszt utrzymania studni głębinowej w Żywcu dla domu jednorodzinnego przez okres roku, wynosi tyle samo co miesięczna opłata za wodę. To właśnie tak zachęca mieszkańców Żywca do wykonania studni głębinowych.  10 złotych - Tak dokładnie, maksymalnie 10 złotych to kwota jaką miesięcznie wydamy za wydobycie wody, biorąc pod uwagę dodatkowe pobory wody, np. na podlewanie działki czy mycie samochodu. Jedyne dodatkowe koszty możemy podnieść za odprowadzanie ścieków do kanalizacji. Jeśli jednak posiadasz własną oczyszczalnie lub szambo to ograniczasz dodatkowe koszty poza tymi, które ponosisz za wykonanie studni głębinowej.  Kontynuując wypisywanie zalet jakie dają studnie głębinowe, nie możemy zapomnieć, że woda wydobyta dzięki studni głębinowej nie zawiera chloru. Posiadając świadectwo i gwarancję wody pitnej, mamy też pewność, że ta woda nadaje się do spożycia bez przegotowania.


  Żywiec - jak wybrać odpowiednie miejsce do wykonania studni?

  Pomożemy Ci w pozyskaniu swojej darmowej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z działań naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Żywca nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykonania studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie na działce naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Żywcu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Do wykonania studni w Żywcu wykorzystujemy schemat:

  - W oparciu o projekt genealogiczny precyzujemy najkorzystniejszy punkt do odwiertu na działce

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wiercenie studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Żywca realizujemy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Żywca?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Natychmiastowy montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa wraz z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Firma Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych prac jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie prawidłowego obszaru na studnie oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, do którego podchodzimy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu - wiercenie jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Studnie głębinowe Żywiec, czyli eksperci w sprawie idealnego wykonania studni głębinowej na terenie śląska

  Zadzwoń do nas już teraz!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ POSIADAJĄC STUDNIE GŁĘBINOWĄ