Studnie głębinowe Bieruń


znakomita inwestycja na lata

Pochodzisz z Bierunia? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą odpowiedzią w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Bierunia a może okolic? Zlokalizowałeś doskonałą nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

W takim czasie każdy posiadacz nieruchomości posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Czasami po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Bierunia decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Bieruń.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bieruniu?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Doradzimy w pozyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do spożycia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Bierunia nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Bieruniu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Bieruniu powstają opierają się na schemacie:

  - Na fundamencie planu geologicznego określamy najbardziej opłacalne miejsce do odwiertu

  - Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Bierunia wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są walory zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bierunia?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak prac ziemnych

  - Szybka instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill prowadzi działania na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Bieruniu to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ