Studnie głębinowe Bieruń


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Bieruniu? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszym sposobem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Bierunia a może okolic? Zlokalizowałeś idealną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Aktualnie każdy posiadacz posesji ma przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Niekiedy po przekalkulowaniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Bieruniu? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Tobie w uzyskaniu swojej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Bierunia nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Bieruniu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Bieruniu są tworzone zgodnie ze schematem:

- W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najbardziej opłacalne miejsce do odwiertu

- Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Oprócz tego na terenie Bierunia przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Bierunia?

- Nie posiadają betonowych elementów na działce

- Brak robót ziemnych

- Rychła instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych działań jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Bieruniu to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ