Studnie głębinowe Miasteczko Śląskie


opłacalna inwestycja na lata

Pochodzisz z Miasteczka Śląskiego? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest duże? Najlepszym sposobem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Miasteczka Śląskiego być może chciałbyś tam zamieszkać? Natknąłeś się na świetną nieruchomość, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

W takim czasie każdy posiadacz nieruchomości posiada przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Niekiedy po podliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu coraz więcej mieszkańców Miasteczka Śląskiego decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Miasteczku Śląskim?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych zajęć naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Miasteczka Śląskiego wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Miasteczku Śląskim. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Miasteczku Śląskim są tworzone zgodnie ze schematem:

  - Na fundamencie planu geologicznego wyznaczamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy należyty model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Miasteczka Śląskiego wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Miasteczka Śląskiego?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak robót ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Określanie stosownego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Miasteczku Śląskim to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ