Studnie głębinowe Blachownia


idealna inwestycja na lata

Mieszkasz w Blachowni? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszą metodą w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Blachowni być może chciałbyś tam zamieszkać? Zlokalizowałeś świetną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

W tych czasach każdy właściciel posesji ma przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Blachowni? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Tobie w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Blachowni nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Blachowni. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Blachowni powstają opierają się na schemacie:

- Na podstawie planu geologicznego wytyczamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją odszukania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy należyty model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

Również na terenie Blachowni przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Blachowni?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszych robót jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wskazywanie prawidłowego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Blachowni to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ