Studnie głębinowe Cieszyn


opłacalna inwestycja na lata

Mieszkasz w Cieszynie? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą odpowiedzią w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Cieszyna a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na doskonałą posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

W tych czasach każdy właściciel działki posiada przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Cieszynie? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Tobie w pozyskaniu własnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Cieszyna wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Cieszynie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Cieszynie są tworzone zgodnie ze schematem:

- Na fundamencie projektu geologicznego ustanawiamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Przeprowadzamy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Instalujemy przyłącze pod dom


 
 

Dodatkowo na terenie Cieszyna przeprowadzamy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Cieszyna?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Szybka instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych prac jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Określanie adekwatnego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Cieszynie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ