Studnie głębinowe Sławków


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Sławkowie? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest spory? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Sławkowa a może okolic? Zlokalizowałeś doskonałą posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Współcześnie każdy właściciel posesji posiada przywilej posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Sławkowa wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Sławkowie?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Doradzimy w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Sławkowa nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Sławkowie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Sławkowie powstają na podstawie schematu:

  - W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym profesjonalnym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Sławkowa przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Sławkowa?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak prac ziemnych

  - Rychły montaż oraz demontaż pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych prac jest związany ściśle z wydobywaniem wody. Określanie prawidłowego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Sławkowie to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ