Studnie głębinowe Czechowice-Dziedzice


dobra inwestycja na lata

Mieszkasz w Czechowicach-Dziedzicach? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest duże? Najlepszym rozwiązaniem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Czechowic-Dziedzic lub okolic? Natrafiłeś na wymarzoną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Aktualnie każdy posiadacz nieruchomości posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu coraz więcej mieszkańców Czechowic-Dziedzic decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Czechowicach-Dziedzicach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Ci w pozyskaniu swojej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Czechowic-Dziedzic bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Czechowicach-Dziedzicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Czechowicach-Dziedzicach powstają zgodnie ze schematem:

  - Na fundamencie planu geologicznego wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Czechowic-Dziedzic przeprowadzamy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak robót ziemnych

  - Bezzwłoczny montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa razem z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Firma Hydro-Drill prowadzi działania na terenie Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych prac jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Wskazywanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z stuprocentowym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Czechowicach-Dziedzicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ