Studnie głębinowe Czechowice-Dziedzice


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Czechowicach-Dziedzicach? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest ogromne? Najlepszym sposobem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Czechowic-Dziedzic a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na doskonałą posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie kłopot!

W tych czasach każdy właściciel posesji posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Czechowicach-Dziedzicach? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy Tobie w uzyskaniu prywatnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Czechowic-Dziedzic nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Czechowicach-Dziedzicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Czechowicach-Dziedzicach powstają na podstawie schematu:

- Na podstawie planu geologicznego wyznaczamy najbardziej opłacalne miejsce do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Przeprowadzamy odwiert studni firmowym fachowym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Przeprowadzamy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy należyty model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

W dodatku na terenie Czechowic-Dziedzic realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Szybka instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie właściwego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Czechowicach-Dziedzicach to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ