Studnie głębinowe Częstochowa


właściwa inwestycja na lata

Pochodzisz z Częstochowy? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszym środkiem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Częstochowy a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na idealną posesję, do której niełatwo podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

Aktualnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalne. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wybudujemy studnię na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Częstochowie? Cennik


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hydro-Drill z siedzibą w Zabrzegu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 39g w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail lub numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Doradzimy Tobie w uzyskaniu swojej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Częstochowy nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Częstochowie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Częstochowie powstają opierają się na schemacie:

- Na fundamencie projektu geologicznego wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Wykonujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dobieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

- Zakładamy przyłącze pod dom


 
 

Również na terenie Częstochowy wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są atuty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Częstochowy?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak prac ziemnych

- Rychła instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

- Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

- Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Spółka Hydro-Drill prowadzi działania na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Wskazywanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak odwierty studni lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom, którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Częstochowie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ