Studnie głębinowe Częstochowa


znakomita inwestycja na lata

Mieszkasz w Częstochowie? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszym środkiem w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Częstochowy być może chciałbyś tam zamieszkać? Zlokalizowałeś świetną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

W tych czasach każdy posiadacz posesji ma prawo posiadać oddzielną studnię głębinową.

Nieraz po podliczeniu kosztów za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Częstochowy wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Częstochowie?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Pomożemy Tobie w uzyskaniu własnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Częstochowy nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Częstochowie. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Częstochowie powstają opierają się na schemacie:

- Na fundamencie projektu geologicznego ustanawiamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

- Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Robimy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

- Montujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Wykonujemy pomiar wydajnościowy

- Dopasujemy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

- Montujemy przyłącze pod dom


 
 

Oprócz tego na terenie Częstochowy przeprowadzamy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Częstochowy?

- Nie posiadają betonowych elementów na posesji

- Brak prac ziemnych

- Szybki montaż oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill prowadzi działania na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszej działalności jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Określanie adekwatnego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Częstochowie to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ