Studnie głębinowe Kalety


właściwa inwestycja na lata

Pochodzisz z Kalet? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest wysoki? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Kalet lub okolic? Zlokalizowałeś doskonałą nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie problem!

Aktualnie każdy posiadacz nieruchomości posiada przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po podliczeniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Kalet decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Kaletach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy Ci w uzyskaniu własnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeżeli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Sami pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Kalet nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Kaletach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Kaletach powstają według schematu:

  - W oparciu o plan genealogiczny określamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Realizujemy odwiert studni firmowym profesjonalnym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Dopasujemy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Kalet przeprowadzamy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Kalet?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak robót ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa wraz z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill prowadzi działania na obszarze południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych działań jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Określanie prawidłowego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze pierwszorzędne zajęcie, które traktujemy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Kaletach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ