Studnie głębinowe Ruda Śląska


właściwa inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Rudy Śląskiej? Masz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą odpowiedzią w Twojej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja dużej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Rudy Śląskiej być może chciałbyś tam zamieszkać? Natknąłeś się na idealną posesję, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Współcześnie każdy właściciel nieruchomości posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po podliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Rudy Śląskiej decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Rudzie Śląskiej?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Pomożemy w pozyskaniu prywatnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy pomocy map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Rudy Śląskiej wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Rudzie Śląskiej. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy wyczerpującą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Rudzie Śląskiej powstają zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o plan genealogiczny wytyczamy najbardziej opłacalną lokalizacje do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Robimy odwiert studni naszym profesjonalnym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Montujemy przyłącze pod dom


   
   

  Również na terenie Rudy Śląskiej wykonujemy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Rudy Śląskiej?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczny montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa wspólnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill działa na obszarze Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych działań jest ściśle związany z wydobywaniem wody. Określanie właściwego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, które traktujemy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Rudzie Śląskiej to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ