Studnie głębinowe Siemianowice Śląskie


idealna inwestycja na lata

Pochodzisz z Siemianowic Śląskich? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszym środkiem w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja wielkiej oszczędności pieniędzy w skali roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Siemianowic Śląskich a może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na idealną posesję, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

Obecnie każdy właściciel posesji posiada przywilej posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu opłat za podłączenie sieci wodociągowej wychodzi, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu coraz więcej mieszkańców Siemianowic Śląskich wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Siemianowicach Śląskich?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Doradzimy w uzyskaniu własnej darmowej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, gazu, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Siemianowic Śląskich nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Siemianowicach Śląskich. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całkowitą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Siemianowicach Śląskich są tworzone zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o projekt genealogiczny precyzujemy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją zlokalizowania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Doprowadzamy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Siemianowic Śląskich realizujemy także instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Siemianowic Śląskich?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na obszarze południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych prac jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wskazywanie stosownego obszaru dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, które traktujemy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Siemianowicach Śląskich to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ