Studnie głębinowe Siemianowice Śląskie


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Siemianowicach Śląskich? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą metodą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Siemianowic Śląskich być może chciałbyś tam zamieszkać? Natrafiłeś na idealną nieruchomość, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie przeszkoda!

W takim czasie każdy posiadacz działki ma przywilej posiadać swoją studnię głębinową.

Nieraz po przeliczeniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Siemianowic Śląskich wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Siemianowice Śląskie

Ile kosztuje studnia głębinowa w Siemianowicach Śląskich?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


HYDRO DRILL SP. Z O.O.


ul. Waryńskiego 39G, 43-516 ZabrzegJak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

Poradzimy w pozyskaniu własnej darmowej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy pomocy map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do odpowiednich pojemników i dajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

Studnie głębinowe to jedno z głównych działań naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Siemianowic Śląskich bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu wszystkich działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Siemianowicach Śląskich. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
 
 

Studnie głębinowe w Siemianowicach Śląskich są tworzone opierają się na schemacie:

- Na fundamencie projektu geologicznego nakreślamy najkorzystniejsze miejsce do odwiertu

- Zdobywamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

- Realizujemy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją odszukania wody

- Instalujemy kolumnę studzienną

- Żwirujemy i uszczelniamy

- Sporządzamy pomiar wydajnościowy

- Wybieramy idealny model pompy głębinowej

- Doprowadzamy przyłącze pod dom


 
 

W dodatku na terenie Siemianowic Śląskich przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Siemianowic Śląskich?

- Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

- Brak robót ziemnych

- Natychmiastowa instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

- Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

- Pompa równolegle z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Zakres naszych działań jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Wskazywanie odpowiedniego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Siemianowicach Śląskich to nasza specjalność!

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ