Studnie głębinowe Tychy


dobra inwestycja na lata

Mieszkasz w Tychach? Dzierżysz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest bardzo duży? Najlepszą metodą w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to bezpłatna woda oraz gwarancja sporej oszczędności pieniędzy w ciągu całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Tychów a może okolic? Znalazłeś wymarzoną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Współcześnie każdy posiadacz posesji posiada prawo posiadać własną studnię głębinową.

Nieraz po przekalkulowaniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Tychów wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Tychach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Ci w pozyskaniu prywatnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją ulokować, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bezpłatnie określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez uprzedniego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad uzyskaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z głównych aktywności naszej firmy. Proponujemy mieszkańcom Tychów bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji działań związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Tychach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy całą dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Tychach powstają zgodnie ze schematem:

  - W oparciu o plan genealogiczny wyznaczamy najkorzystniejszy punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni naszym specjalistycznym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Dobieramy idealny model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  Dodatkowo na terenie Tychów wykonujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Tychów?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Szybka instalacja oraz demontaż pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed brudem

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Przedsiębiorstwo Hydro-Drill działa na terytorium Polski południowej a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszej działalności jest powiązany ściśle z wydobywaniem wody. Wytyczanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze najważniejsze zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Tychach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ