Studnie głębinowe Ustroń


znakomita inwestycja na lata

Jesteś mieszkańcem Ustronia? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszą receptą w każdej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to nieodpłatna woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w skali całego roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Ustronia lub okolic? Znalazłeś doskonałą nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Aktualnie każdy właściciel działki ma prawo posiadać osobistą studnię głębinową.

Czasami po przekalkulowaniu kosztów za podciągnięcie sieci wodociągowej wychodzi, że jest to po prostu nieopłacalna inwestycja. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców Ustronia decyduje się na własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Sprawdź też fotowoltaika Ustroń.

Ile kosztuje studnia głębinowa w Ustroniu?
Cennik:


OfertaCena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodęcena od 200 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepłacena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy Tobie w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody w Twoim domu dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i jaki rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeżeli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy jej używać nawet bez uprzedniego gotowania. Zawsze podczas prac końcowych u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do picia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z aktywności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Ustronia nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście w wykonywaniu wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Ustroniu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Zapewniamy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe.
   
   

  Studnie głębinowe w Ustroniu są tworzone na podstawie schematu:

  - W oparciu o plan genealogiczny ustanawiamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni naszym profesjonalnym sprzętem z gwarancją odszukania wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Wykonujemy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Instalujemy przyłącze pod dom


   
   

  Poza tym na terenie Ustronia realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są mocne punkty zaworów szwedzkich dla mieszkańców Ustronia?

  - Nie posiadają betonowych elementów przy nieruchomości

  - Brak prac ziemnych

  - Natychmiastowy montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa razem z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Firma Hydro-Drill działa na obszarze południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszych prac jest ściśle połączony z wydobywaniem wody. Wytyczanie odpowiedniego miejsca dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, do którego podchodzimy z totalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Ustroniu to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ