Studnie głębinowe Wilamowice


właściwa inwestycja na lata

Mieszkasz w Wilamowicach? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której zapotrzebowanie na wodę jest znaczne? Najlepszą receptą w Twojej firmie lub rodzinie jest wybudowanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja znacznej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Wilamowic lub okolic? Natknąłeś się na wymarzoną nieruchomość, do której niestety nie ma podłączenia sieci wodnokanalizacyjnej. To już nie przeszkoda!

Współcześnie każdy posiadacz nieruchomości ma prawo posiadać swoją studnię głębinową.

Niekiedy po przeliczeniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalne. Łatwo można zobaczyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Z tego powodu duża ilość mieszkańców Wilamowic wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Wilamowicach?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Poradzimy w pozyskaniu własnej darmowej wody na Twojej posesji dzięki studni głębinowej

  Przed wywierceniem studni głębinowych powinniśmy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Wybieramy najlepsze miejsce przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na danym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i innych. Nie zapomnijmy o wodzie bez chloru, więc jeśli uzyskamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego zagotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta zapewniamy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Sami pobieramy próbki do specjalnych pojemników i oddajemy do laboratorium. Jednak jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do picia wody jesteśmy w stanie pomóc w uzdatnieniu jej przy pomocy specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedna z działalności naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Wilamowic bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich czynności związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Wilamowicach. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Wilamowicach są tworzone opierają się na schemacie:

  - W oparciu o projekt genealogiczny wytyczamy najbardziej opłacalny punkt do odwiertu

  - Uzyskujemy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Przeprowadzamy odwiert studni naszym fachowym sprzętem z gwarancją dokopania się do wody

  - Montujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najodpowiedniejszy model pompy głębinowej

  - Zakładamy przyłącze pod dom


   
   

  Poza tym na terenie Wilamowic przeprowadzamy jeszcze instalacje przyłącza typu "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są zalety zaworów szwedzkich dla mieszkańców Wilamowic?

  - Nie posiadają betonowych elementów na posesji

  - Brak robót ziemnych

  - Bezzwłoczna instalacja oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Szczelność adaptera przed zanieczyszczeniami

  - Pompa jednocześnie z rurociągiem poniżej poziomu zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill prowadzi działania na terenie południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Profil naszej działalności jest ściśle powiązany z wydobywaniem wody. Określanie właściwego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze kluczowe zajęcie, które traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to kompetentni pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Nasi fachowcy którzy najlepiej potrafią określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Wilamowicach to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ