Studnie głębinowe Zawiercie


właściwa inwestycja na lata

Pochodzisz z Zawiercia? Posiadasz dom jednorodzinny, działkę z domkiem letniskowym lub własną działalność, w której popyt na wodę jest duży? Najlepszym rozwiązaniem w każdej firmie lub rodzinie jest wykonanie studni głębinowej na terenie śląska. "Studnie głębinowe Śląsk" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce! Studnia i jej budowa na działce to darmowa woda oraz gwarancja wydatnej oszczędności pieniędzy w ciągu roku. Do wiercenia studni głębinowych wykorzystuje się sprzęt, maszyny i urządzenia najwyższej jakości dostosowane do każdych warunków. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Wykonujemy studnie głębinowe oraz wszystkie związane z nią procesy wiertnicze na terenie Śląska i Malopolski.

Jesteś przyszłym nabywcą działki na terenie Zawiercia a może chciałbyś tam zamieszkać? Znalazłeś idealną nieruchomość, do której trudno podłączyć sieć wodnokanalizacyjną. To już nie kłopot!

W takim czasie każdy właściciel działki posiada przywilej posiadać własną studnię głębinową.

Niekiedy po przekalkulowaniu opłat za podciągnięcie sieci wodociągowej okazuje się, że nie jest to opłacalna inwestycja. Wystarczy zauważyć tendencję do coraz wyższych rachunków za wodę. Wiercenie studni głębinowych to jednorazowa opłata i zwłaszcza w dłuższej perspektywie korzystna decyzja. Zyskujemy niezależność i pewność, że woda zawsze będzie dostępna bez przerw np. w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnej. Właśnie dlatego duża ilość mieszkańców Zawiercia wybiera własną studnię. Skuteczność poprzez sprawdzone metody oraz kompleksowe wykonanie budowy studni to atut naszej firmy. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy wykonamy odwiert studni głębinowej na Twojej działce!

Ile kosztuje studnia głębinowa w Zawierciu?
Cennik:


Oferta Cena
Studnie Głębinowe z gwarancją na wodę cena od 250 PLN/metr
Odwierty pionowe dla pomp ciepła cena 80 - 120 PLN/metr wraz z sondami
Rdzeniowanie 250 PLN/metr


  HYDRO DRILL SP. Z O.O.


  ul. Waryńskiego 39G, 43-516 Zabrzeg  Jak wybrać miejsce odwiertu studni głębinowej?

  Doradzimy Ci w uzyskaniu własnej bezpłatnej wody na Twojej działce dzięki studni głębinowej

  Przed zdecydowaniem się na studnie głębinowe musimy ustalić gdzie najlepiej ją umieścić, jak znaleźć wodę i który rodzaj studni jest dla nas odpowiedni. Szukamy najlepszego miejsca przy użyciu map hydrogeologicznych - bez opłat określamy profil geologiczny i możliwość występowania wody na określonym obszarze. Oczywiście pamiętamy o przepisowych odległościach od granicy działki, osadnika ściekowego, kabli energetycznych i budynków gospodarczych. Warto wspomnieć o wodzie bez chloru, więc jeśli otrzymamy świadectwo i gwarancję wody zdatnej do spożycia - możemy z niej korzystać nawet bez wcześniejszego gotowania. Zawsze kończąc pracę u Klienta oferujemy możliwość przeprowadzania badania nad otrzymaną wodą. Na własną rękę pobieramy próbki do specjalnych pojemników i dajemy do laboratorium. W razie wystąpienia przeciwwskazania do spożycia wody możemy pomóc w uzdatnieniu jej za pomocą specjalnych filtrów i stacji do uzdatniania.

  Studnie głębinowe to jedno z zajęć naszej firmy. Oferujemy mieszkańcom Zawiercia nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście w przeprowadzeniu prac związanych ze studniami głębinowymi. Dzięki temu przed rozpoczęciem prac dokładnie sprawdzamy teren w celu wyboru najlepszego miejsca do wykopu studni. Działamy szybko i kompleksowo zwracając uwagę na obszar wiercenia oraz najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta. Wygoda tego rozwiązania sprawia, że wiele rodzin i firm zdecydowało się na wykonanie studni lub budowy odwiertów, czyli pomp ciepła w Zawierciu. Posiadamy nowoczesne wiertnice, dzięki czemu pompa może być wywiercona na każdej działce. Natomiast studnie głębinowe gwarantują dostęp do własnej wody, przez co zyskują Państwo możliwość niezależności.

  • Gwarantujemy Ci pełną dokumentację powykonawczą
  • Układ zasilający do dozowania oraz kontroli wody studziennej
  • 2 lata gwarancji na nasze studnie głębinowe
   
   

  Studnie głębinowe w Zawierciu powstają zgodnie ze schematem:

  - Na podstawie planu geologicznego ustalamy najkorzystniejszą lokalizacje do odwiertu

  - Otrzymamy dla Ciebie pozwolenie wodno – prawne oraz doradztwo geologów

  - Wykonujemy odwiert studni firmowym specjalistycznym sprzętem z gwarancją znalezienia wody

  - Instalujemy kolumnę studzienną

  - Żwirujemy i uszczelniamy

  - Sporządzamy pomiar wydajnościowy

  - Wybieramy najstosowniejszy model pompy głębinowej

  - Montujemy przyłącze pod dom


   
   

  W dodatku na terenie Zawiercia realizujemy także instalacje przyłącza w wersji "przyłącze szwedzkie"

  Jakie są pozytywy zaworów szwedzkich dla mieszkańców Zawiercia?

  - Nie posiadają betonowych elementów na działce

  - Brak robót ziemnych

  - Szybki montaż oraz rozbiórka pompy głębinowej

  - Nieprzepuszczalność adaptera przed brudem

  - Pompa równolegle z rurociągiem pod poziomem zamarzania ziemi

  Spółka Hydro-Drill funkcjonuje na terytorium południowej Polski a w szczególności województwo śląskie i jego okolice. Charakter naszych robót jest połączony ściśle z wydobywaniem wody. Określanie adekwatnego punktu dla studni oraz jej montaż od A do Z to nasze główne zajęcie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, ponieważ nasza firma to wykwalifikowani pracownicy, którzy mają wszelkie wymagane uprawnienia. Niezależnie od gruntu- budowę jesteśmy w stanie wykonać w okolicach małego domu lub dużej firmy na śląsku. Wiercimy od lat, dlatego wiemy, że czynności takie jak wiercenie studni głębinowych lub czyszczenie studni warto zlecić profesjonalistom. Wiemy jak określić głębokości oraz obszar wykonania studni. Najlepszy sprzęt gwarantuje nam niezawodność oraz pewność Twojej inwestycji!

  Szukanie wody, a także kompleksowe Wiercenie studni głębinowych w Zawierciu to nasza specjalność!

  ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ Z NASZĄ WODĄ